Energie pro Vaši domácnost i firmu

Energie pro vás zajistíme formou nákupu pro každý den, tím se pokles cen ve vašem vyúčtování projeví okamžitě. Jedná se o nejlepší řešení v době nekontrolovatelného růstu cen a současně i obrana proti dlouhodobé fixaci nevýhodných cen.

Férovost nabídky

Vždy transparentní přístup k nákupu i prodeji energií.

Jistota a stabilita

Statisíce zákazníků se ocitly v nejistotě, jsme připraveni okamžitě zajistit vše potřebné pro bezproblémové dodávky energií.

Zákaznický servis

Operátoři na zákaznickém servisu jsou připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a zpracovat vaše individuální požadavky.

Smlouva rychle a jednoduše

Smlouvu na dodávku energií můžete uzavřít okamžitě.

Vše ve čtyřech jednoduchých krocích

 1. Nezávazná nabídka
  Připravíme pro Vás nezávaznou nabídku na míru a pokud s ní budete spokojeni, můžete společně s naším obchodníkem vyplnit smlouvu. Náš obchodník vás celým procesem provede krok po kroku. Nabídku, smlouvu a všechny náležitosti společně vyřešíme přímo u vás doma nebo ve firmě.
 2. Podepsání smlouvy
  Smlouva vám přijde na e-mail, nebo formou SMS zprávy. Nemusíte nic tisknout, smlouvu lze jednoduše rozkliknout a podepsat online v počítači nebo na mobilu. Jedná se o plnohodnotný způsob podpisu a uzavření smlouvy uznávaný Evropskou unií.
 3. Převod k novému dodavateli
  Po podpisu smlouvy neprodleně zahajujeme administrativní proces změny dodavatele. Jakmile od vašeho současného dodavatele obdržíme zprávu o uvolnění vašeho odběrného místa, přichází na řadu přeregistrační proces pro převedení odběrného místa. Od podpisu smlouvy k zahájení nových dodávek energií tak uplyne 10 až 14 pracovních dnů.
 4. Začátek odběru energie
  Přesné datum zahájení dodávek energií se dozvíte v uvítacím dopise, k tomuto datu ukončujeme stávajícího dodavatele. Současně obdržíte nový rozpis záloh pro následujících 12 měsíců a způsob platby.