Podlahové vytápění, inspirované sluncem

Vneste do svého domova hřejivý pocit pohody

Nejkomfortnější způsob vytápění, který díky speciální nano infra technologii prohřeje váš prostor zdraví prospěšným teplem.

Systém zajistí uživateli nejvyšší komfort vytápění díky zdraví prospěšnému teplu s rychlým náběhem a chytrou regulací teploty, nízkými provozními náklady a bezúdržbovým provozem s reálnou funkčností až 80 let.

  • Nepřetržitý bezúdržbový chod bez poruch
  • Okamžitý a rovnoměrný náběh vytápění
  • Nezávislá regulace teploty v každé místnosti
  • Chytrá aplikace pro systémy iOS a Android
  • Šetření prostoru oproti ostatním systémům

Unikátní tkanina

Unikátní topná nano tkanina, jejíž složení je oproti ostatním topným infra fóliím zcela odlišné. Speciální tkanina je napuštěna unikátní směsí grafenu a grafitu. Velký důraz je kladen na napájení topného systému. To je zajištěno prostřednictvím vetkaných speciálních kabelů, které poskytují několikanásobnou životnostoproti ostatním topným infra fóliím.

Zdravé vytápění

Záření dlouhé vlnové délky poskytuje hned několik zdraví prospěšných účinků přirozeného slunečního světla. Toto záření je zcela neškodné a prospěšné pro všechny živé organismy. Nejlepším důkazem je využití infračerveného záření na novorozeneckých odděleních k udržování stálé tělesné teploty novorozenců.

Životnost podlahového topení

Převratný systém nano infra tkaniny s reálnou životností až 80 let. Tkaninová mřížka je zalita unikátní grafitovo – grafenovou směsí. Do tkaninové mřížky jsou vpletené napájecí kabely topného systému. Kabel představuje nejlepší spoj pro maximální životnost, což zajistí trvanlivý elektrický spoj oproti konkurenčním měděným páskům.

Spotřeba elektrické energie

S topnou rohoží je spotřeba elektrické energie díky použití moderních materiálů (60 % uhlík, 40 % grafén) o 30 % nižší jako při běžném elektrickém vytápění domácnosti.

Technologická řešení zlepšují kvalitu bydlení a přinášejí výjimečný komfort. Naše inteligentní produkty jsou inspirovány přírodou, vyznačují se unikátním provedením a prvotřídním designem, který obohatí každý prostor.